title image

PETEK TEMİZLEME HİZMETİ

Petek temizleme hizmetimizle ısınma giderinizi %40 düşürün. Petekleriniz ısınmıyor veya verimli çalışmıyorsa bizi arayın. Peteklerinizi temizleyelim! Bizden Teklif Alın. Aşağıdaki telefon numarasını ücretsiz arayarak Petek Temizleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz!

0850 551 65 59

Petek Temizleme öncesi ve sonrası

PETEK TEMİZLEME NASIL YAPILIR?

Petek temizleme, makine yardımıyla kimyasal katkılı malzemenin basınçlı su ile birlikte peteklerde dolaşmasını sağlayarak yapılır. Basınçlı suyun petekler içerisinde dönmesi için sadece bir peteğe makinenin bağlanması yeterlidir. Bu petek tüm tesisata bağlı olduğu için her bir petek sırasıyla kapatılır ve basınçlı petek temizleme makinesi ile teker teker kimyasal su döndürülür. Petek temizleme işlemi yapılırken petek temizleme makinesine bağlı hortum üzerinden akan pis su gözükmektedir. Bu pis su temiz olana kadar kimyasal basınçlı su, petek temizleme makinesi yardımı ile petekler içerisinde döndürülür.

PETEK TEMİZLEME NE KADAR SÜRER?

Petek temizleme işlemi petek sayınıza bağlı olmakla birlikte yaklaşık 1 ila 2 saat aralığında sürebilmektedir. Randevu oluşturmadan önce bizi arayarak tahmini petek temizleme hizmeti süresini öğrenebilirsiniz.

PETEK TEMİZLEME ÜCRETİ?

Petek temizleme ücreti petek sayınıza göre değişmektedir. Bu sebeple bizimle iletişime geçerek petek temizleme ücretini öğrenebilirsiniz.

PETEK TEMİZLEME NEDEN YAPMALIYIM?

  • Isınma faturası çok geliyorsa
  • Petekleriniz ısınmıyorsa
  • Kombinizin arızalanıp daha fazla maliyeti engellemek istiyorsanız
  • Tesisatınızı korumak istiyorsanız
  • Peteklerin ömrünü uzatmak istiyorsanız
  • Kombinizin ömürünü uzatmak istiyorsanız petek temizleme yapmalısınız.
PETEK TEMİZLEME MAKİNESİ

PETEK TEMİZLEME HİZMETİ VERDİĞİMİZ İLÇELER

Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kâğıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu

0850 551 65 59