title image

Beşiktaş banyo tadilatı hizmetimiz  ile yaşam alanınız olan evinizi yenileyin.

Beşiktaş bölgesinde banyo tadilatı hizmeti almak istiyorsanız uzman ekip kadromuzla yanınızdayız. Banyo tadilatı yaparken hayalinizdeki eve ulaşmanızı sağlıyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle ev veya ofisiniz için en iyisini garantili yapıyoruz.  Yaşam alanınız olan evinizi yeniliyoruz.

Tadilat Görselleri İçin Tıklayın

Beşiktaş banyo nasıl yapılıyor?

Banyo tadilatı için öncelikle ücretsiz keşif istemelisiniz. Keşife gelen çalışma arkadaşımız isteklerinizi belirleyip size tavsiyelerde bulunur. Çalışma arkadaşımız mümkünse fiyatı hemen size verebilir veya istekleriniz doğrultusunda fiyat çalışması için sizden süre isteyebilir.  Tüm istekler için ölçüler yapılıp detaylar için isterler belgesi hazırlanır. Bu isterler belgesinde yapılacak banyo tadilatı işleri ve tüm detaylar yazılır. Ardından fizibilite hazırlanıp tarafınıza teklif ve termin süresi verilir. Çalışma onayından sonra banyo tadilatı yapacak ustamız gelip gerekli çalışmları yapar. Çalışmalar bittikten sonra kalite kontrol yapılır ve bir eksik yoksa banyo tadilatı hizmeti tamamlanır.

Beşiktaş banyo tadilatı fiyatları ne kadar?

Banyo tadilatı fiyatlarını belirlerken birçok etken göz önünde bulundurulmaktadır. Ev veya ofisinizin konumu, yapılacak banyonun tasarımı, yapılacak işçilik ve kullanılacak malzeme kalitesi gibi birçok etkeni değerlendiriyoruz. Ücretsiz keşif ve fiyat verebilmemiz için bizi aramaktan veya bize mail yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin.

Beşiktaş banyo tadilatı yaptırma süresi nedir?

Banyo tadilatı süresi hesaplanırken birçok etken mevcuttur. Biz sizi mağdur etmeden ve kaliteyi bozmadan olabildiğince hızlı yapıyoruz. Güçlü ekip alt yapısı ile bu konuda kendimize güveniyoruz. Sizde bize güvenebilirsiniz.

Beşiktaş banyo tadilatı hizmetleri nelerdir?

Banyo tadilatı hizmetlerinde, fayans veya seramik döşeme, tavan boyama, sifon, klozet takımı, su tesisatı , elektrik tesisatı, doğalgaz tesisatı , banyo dolapları gibi hizmetler mevcuttur. Bunların dışında duşakabin montajı hizmeti verilmektedir.

Beşiktaş banyo tadilatı hizmeti verilen yerleriniz nereler?

Abbasağa, Akatlar, Balmumcu, Bebek, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent,Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade, Yıldız mahalleleriyle Akaretler, Aşiyan, Arnavutköy, Çırağan, Dolmabahçe, Ihlamur, Cihannüma, Karanfilköy, Dikilitaş, Maçka, Etiler, Serencebey, Valideçeşme semtlerine banyo tadilatı hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş banyo tadilatı hizmeti sonrası hizmetleriniz nelerdir?

Banyo tadilatı hizmetimizden sonra çıkabilecek sorunlarda 1 yıl garanti veriyoruz.

Olumsuz olacak durumların sizleri ne kadar üzdüğünün farkındayız. İstediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İvedi şekilde size çözüm sunacağımızdan emin olabilirsiniz.[/vc_column_text]