title image

Beşiktaş anahtar teslim tadilat hizmetimiz  ile yaşam alanınız olan evinizi yenileyin.

Beşiktaş bölgesinde anahtar teslim tadilat hizmeti almak istiyorsanız uzman ekip kadromuzla yanınızdayız. Anahtar teslim tadilat yaparken hayalinizdeki eve ulaşmanızı sağlıyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle ev veya ofisiniz için en iyisini garantili yapıyoruz.  Yaşam alanınız olan evinizi yeniliyoruz.

Beşiktaş anahtar teslim tadilat nasıl yapılıyor?

Anahtar teslim tadilat için öncelikle ücretsiz keşif istemelisiniz. Keşife gelen çalışma arkadaşımız isteklerinizi belirleyip size tavsiyelerde bulunur. Çalışma arkadaşımız mümkünse fiyatı hemen size verebilir veya istekleriniz doğrultusunda fiyat çalışması için sizden süre isteyebilir.  Tüm istekler için ölçüler yapılıp detaylar için isterler belgesi hazırlanır. Bu isterler belgesinde yapılacak tadilat işleri ve tüm detaylar yazılır. Ardından fizibilite hazırlanıp tarafınıza teklif ve termin süresi verilir. Çalışma onayından sonra tadilatın aşamasına göre ekiplerimiz sırasıyla çalışmaları yapar. Çalışmalar bittikten sonra kalite kontrol yapılır ve bir eksik yoksa tadilat tamamlanır.

Beşiktaş anahtar teslim tadilat fiyatları ne kadar?

Anahtar teslim tadilat fiyatlarını belirlerken birçok etken göz önünde bulundurulmaktadır. Ev veya ofisinizin konumu, yapılacak tadilatın içeriği,  yapılacak işçilik ve kullanılacak malzeme kalitesi gibi birçok etkeni değerlendiriyoruz. Ücretsiz keşif ve fiyat verebilmemiz için bizi aramaktan veya bize mail yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin.

Beşiktaş anahtar teslim tadilat süresi nedir?

Anahtar teslim tadilatın süresi hesaplanırken fiyatın hesaplanırken olduğu gibi birçok etken mevcuttur. Biz sizi mağdur etmeden ve kaliteyi bozmadan olabildiğince hızlı yapıyoruz. Güçlü ekip alt yapısı ile bu konuda kendimize güveniyoruz. Sizde bize güvenebilirsiniz.

Beşiktaş anahtar teslim tadilat hizmetleri nelerdir?

Anahtar teslim tadilat hizmetlerimizde, ev tadilatı,ofis ve işyeri tadilatı, mutfak tadilatı,su tesisatı, elektrik tesisatı,banyo tadilatı,boya badana alçı sıva, ısı yalıtım, doğalgaz tesisat bakım,laminat ve parke uygulamaları, pvc pencere, ahşap kapı, amerikan kapı, çelik kapı, mermer uygulamaları, uv baskı, seramik fayans ,duşakabin ve kartonpiyer gibi a’dan z’ye tüm anahtar teslim tadilat işlerini yapmaktayız.

Beşiktaş anahtar teslim tadilat hizmeti verilen yerleriniz nereler?

Abbasağa, Akatlar, Balmumcu, Bebek, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent,Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade, Yıldız mahalleleriyle Akaretler, Aşiyan, Arnavutköy, Çırağan, Dolmabahçe, Ihlamur, Cihannüma, Karanfilköy, Dikilitaş, Maçka, Etiler, Serencebey, Valideçeşme semtlerine anahtar teslim tadilatı hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş anahtar teslim tadilat için diğer hizmetlerimiz nelerdir?

Anahtar teslim tadilat sonrasında çıkabilecek sorunlarda 1 yıl garanti veriyoruz.

Olumsuz olacak durumların sizleri ne kadar üzdüğünün farkındayız. İstediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İvedi şekilde size çözüm sunacağımızdan emin olabilirsiniz.