title image

Beşiktaş laminat parke hizmetimiz  ile yaşam alanınız olan evinizi yenileyin.

Beşiktaş bölgesinde laminat parke hizmeti almak istiyorsanız uzman ekip kadromuzla yanınızdayız. Laminat parke yaparken hayalinizdeki eve ulaşmanızı sağlıyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle ev veya ofisiniz için en iyisini garantili yapıyoruz.  Yaşam alanınız olan evinizi yeniliyoruz.

Beşiktaş laminat parke nasıl yapılıyor?

Laminat parke için öncelikle ücretsiz keşif istemelisiniz. Keşife gelen çalışma arkadaşımız isteklerinizi belirleyip size tavsiyelerde bulunur. Çalışma arkadaşımız mümkünse fiyatı hemen size verebilir veya istekleriniz doğrultusunda fiyat çalışması için sizden süre isteyebilir.  Tüm istekler için ölçüler yapılıp detaylar için isterler belgesi hazırlanır. Bu isterler belgesinde yapılacak laminat parke işleri ve tüm detaylar yazılır. Ardından fizibilite hazırlanıp tarafınıza teklif ve termin süresi verilir. Çalışma onayından sonra laminat parke yapacak ustamız gelip gerekli döşemeleri yapar. Çalışmalar bittikten sonra kalite kontrol yapılır ve bir eksik yoksa laminat parke hizmeti tamamlanır.

Beşiktaş laminat parke fiyatları ne kadar?

Laminat parke fiyatlarını belirlerken birçok etken göz önünde bulundurulmaktadır. Ev veya ofisinizin konumu, yapılacak laminat parkenin cinsi, yapılacak işçilik ve kullanılacak malzeme kalitesi gibi birçok etkeni değerlendiriyoruz. Ücretsiz keşif ve fiyat verebilmemiz için bizi aramaktan veya bize mail yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin.

Beşiktaş laminat parke yaptırma süresi nedir?

Laminat parke süresi hesaplanırken birçok etken mevcuttur. Biz sizi mağdur etmeden ve kaliteyi bozmadan olabildiğince hızlı yapıyoruz. Güçlü ekip alt yapısı ile bu konuda kendimize güveniyoruz. Sizde bize güvenebilirsiniz.

Beşiktaş laminat parke hizmetleri nelerdir?

Beşiktaş laminat parke hizmetlerinde, laminat döşeme, parke döşeme, pervaz ve kapı aralarına takılan aparatlar dahildir. Bunların dışında laminat parke tamiri ve sistre hizmeti verilmektedir.

Beşiktaş laminat parke hizmeti verilen yerleriniz nereler?

Abbasağa, Akatlar, Balmumcu, Bebek, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent,Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade, Yıldız mahalleleriyle Akaretler, Aşiyan, Arnavutköy, Çırağan, Dolmabahçe, Ihlamur, Cihannüma, Karanfilköy, Dikilitaş, Maçka, Etiler, Serencebey, Valideçeşme semtlerine anahtar teslim tadilatı hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş laminat parke hizmeti sonrası hizmetleriniz nelerdir?

Laminat parke hizmetimizden sonra çıkabilecek sorunlarda 1 yıl garanti veriyoruz.

Olumsuz olacak durumların sizleri ne kadar üzdüğünün farkındayız. İstediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İvedi şekilde size çözüm sunacağımızdan emin olabilirsiniz.