title image

Beşiktaş ev tadilatı hizmetimiz  ile yaşam alanınız olan evinizi yenileyin.

Beşiktaş bölgesinde ev tadilatı hizmeti almak istiyorsanız uzman ekip kadromuzla yanınızdayız. Ev tadilatı yaparken hayalinizdeki eve ulaşmanızı sağlıyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle ev veya ofisiniz için en iyisini garantili yapıyoruz.  Yaşam alanınız olan evinizi yeniliyoruz.

Beşiktaş ev tadilatı nasıl yapılıyor?

Ev tadilatı için öncelikle ücretsiz keşif istemelisiniz. Keşife gelen çalışma arkadaşımız isteklerinizi belirleyip size tavsiyelerde bulunur. Çalışma arkadaşımız mümkünse fiyatı hemen size verebilir veya istekleriniz doğrultusunda fiyat çalışması için sizden süre isteyebilir.  Tüm istekler için ölçüler yapılıp detaylar için isterler belgesi hazırlanır. Bu isterler belgesinde yapılacak tadilat işleri ve tüm detaylar yazılır. Ardından fizibilite hazırlanıp tarafınıza teklif ve termin süresi verilir. Çalışma onayından sonra tadilatın aşamasına göre ekiplerimiz sırasıyla çalışmaları yapar. Çalışmalar bittikten sonra kalite kontrol yapılır ve bir eksik yoksa tadilat tamamlanır.

Beşiktaş ev tadilatı fiyatları ne kadar?

Ev tadilatı fiyatlarını belirlerken birçok etken göz önünde bulundurulmaktadır. Ev veya ofisinizin konumu, yapılacak tadilatın içeriği,  yapılacak işçilik ve kullanılacak malzeme kalitesi gibi birçok etkeni değerlendiriyoruz. Ücretsiz keşif ve fiyat verebilmemiz için bizi aramaktan veya bize mail yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin.

Beşiktaş ev tadilatı süresi nedir?

Ev tadilatının süresi hesaplanırken fiyatın hesaplanırken olduğu gibi birçok etken mevcuttur. Biz sizi mağdur etmeden ve kaliteyi bozmadan olabildiğince hızlı yapıyoruz. Güçlü ekip alt yapısı ile bu konuda kendimize güveniyoruz. Sizde bize güvenebilirsiniz.

Beşiktaş ev tadilatı hizmetleri nelerdir?

Ev tadilatı hizmetlerimizde, ev tadilatı,ofis ve işyeri tadilatı, mutfak tadilatı,su tesisatı, elektrik tesisatı,banyo tadilatı,boya badana alçı sıva, ısı yalıtım, doğalgaz tesisat bakım,laminat ve parke uygulamaları, pvc pencere, ahşap kapı, amerikan kapı, çelik kapı, mermer uygulamaları, uv baskı, seramik fayans ,duşakabin ve kartonpiyer gibi a’dan z’ye tüm ev tadilatı işlerini yapmaktayız.

Beşiktaş ev tadilatı hizmeti verilen yerleriniz nereler?

Abbasağa, Akatlar, Balmumcu, Bebek, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent,Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade, Yıldız mahalleleriyle Akaretler, Aşiyan, Arnavutköy, Çırağan, Dolmabahçe, Ihlamur, Cihannüma, Karanfilköy, Dikilitaş, Maçka, Etiler, Serencebey, Valideçeşme semtlerine ev tadilatıı hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş ev tadilatı için diğer hizmetlerimiz nelerdir?

Ev tadilatı sonrasında çıkabilecek sorunlarda 1 yıl garanti veriyoruz.

Olumsuz olacak durumların sizleri ne kadar üzdüğünün farkındayız. İstediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İvedi şekilde size çözüm sunacağımızdan emin olabilirsiniz.