title image

Beşiktaş amerikan kapı hizmetimiz  ile yaşam alanınız olan evinizi yenileyin.

Beşiktaş bölgesinde amerikan kapı hizmeti almak istiyorsanız uzman ekip kadromuzla yanınızdayız. Amerikan kapı yaparken hayalinizdeki eve ulaşmanızı sağlıyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle ev veya ofisiniz için en iyisini garantili yapıyoruz.  Yaşam alanınız olan evinizi yeniliyoruz.

Beşiktaş amerikan kapı nasıl yapılıyor?

Amerikan kapı için öncelikle ücretsiz keşif istemelisiniz. Keşife gelen çalışma arkadaşımız isteklerinizi belirleyip size tavsiyelerde bulunur. Çalışma arkadaşımız mümkünse fiyatı hemen size verebilir veya istekleriniz doğrultusunda fiyat çalışması için sizden süre isteyebilir.  Tüm istekler için ölçüler yapılıp detaylar için isterler belgesi hazırlanır. Bu isterler belgesinde yapılacak amerikan kapı işleri ve tüm detaylar yazılır. Ardından fizibilite hazırlanıp tarafınıza teklif ve termin süresi verilir. Çalışma onayından sonra amerikan kapı yapacak ustamız gelip gerekli döşemeleri yapar. Çalışmalar bittikten sonra kalite kontrol yapılır ve bir eksik yoksa amerikan kapı hizmeti tamamlanır.

Beşiktaş amerikan kapı fiyatları ne kadar?

Amerikan kapı fiyatlarını belirlerken birçok etken göz önünde bulundurulmaktadır. Ev veya ofisinizin konumu, yapılacak amerikan kapınin cinsi, yapılacak işçilik ve kullanılacak malzeme kalitesi gibi birçok etkeni değerlendiriyoruz. Ücretsiz keşif ve fiyat verebilmemiz için bizi aramaktan veya bize mail yoluyla ulaşmaktan çekinmeyin.

Beşiktaş amerikan kapı yaptırma süresi nedir?

Amerikan kapı süresi hesaplanırken birçok etken mevcuttur. Biz sizi mağdur etmeden ve kaliteyi bozmadan olabildiğince hızlı yapıyoruz. Güçlü ekip alt yapısı ile bu konuda kendimize güveniyoruz. Sizde bize güvenebilirsiniz.

Beşiktaş amerikan kapı hizmetleri nelerdir?

Beşiktaş amerikan kapı hizmetlerinde, ölçü, amerikan kapı üretimi, pervaz ve kapı aralarına takılan aparatlar dahildir. Bunların dışında amerikan kapı tamiri ve amerikan kapı boyama hizmeti de verilmektedir.

Beşiktaş amerikan kapı hizmeti verilen yerleriniz nereler?

Abbasağa, Akatlar, Balmumcu, Bebek, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent,Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade, Yıldız mahalleleriyle Akaretler, Aşiyan, Arnavutköy, Çırağan, Dolmabahçe, Ihlamur, Cihannüma, Karanfilköy, Dikilitaş, Maçka, Etiler, Serencebey, Valideçeşme semtlerine amerikan kapı hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş amerikan kapı hizmeti sonrası hizmetleriniz nelerdir?

Amerikan kapı hizmetimizden sonra çıkabilecek sorunlarda 1 yıl garanti veriyoruz.

Olumsuz olacak durumların sizleri ne kadar üzdüğünün farkındayız. İstediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. İvedi şekilde size çözüm sunacağımızdan emin olabilirsiniz.